Napište nám zprávu
Webinář

Powerful Trader a kurz Market Profile v MT4
2. 5. 2019
„Vaše podpora v tradingu.“

Spolupráce s brokerskou společností Bossa


Pokud jste o brokerovi Bossa ještě neslyšeli nebo nemáte dostatek informací, připravili jsme pro Vás recenzi.

Vyjednali jsme pro Vás slevy

Bossa se rozhodla podpořit naši činnost v oblasti edukace začínajících a pokročilých obchodníků. Jakým způsobem Vás Bossa podpoří a jak můžete ušetřit až 5 000,-, se dočtete v tomto článku.

Powerful Trader klub

Možná jste si všimli, že na stránce TradeCZ máme uzavřený klub Powerful Trader, kde pro sebe i naše klienty na každý den chystáme zajímavé oblasti na vybraných trzích. Tyto oblasti poté sledujeme, otevíráme na nich obchody a řídíme je dle stanoveného Money Managementu.
Služba je vhodná jak pro intradenní obchodníky, tak pro ty, kteří příliš volného času v průběhu dne nemají. Takovým říkáme swingoví obchodníci a pro ty máme připraveny swing levely.
Více informací o službě, kterou využilo již přes 500 obchodníků, si můžete přečíst v našem popisu.

Protože dlouhodobě dosahujeme kladných výsledků a pozitivních recenzí, rozhodla se Bossa podpořit všechny obchodníky, kteří o naši službu projeví zájem. 
Pokud se rozhodnete obchodovat u Bossy, společnost za Vás zaplatí 80 % z ceny našeho měsíčního členství. Naráz si lze nechat proplatit až 6 měsíců přístupu do našeho PWFT klubu.

Přečtěte si recenze našich klientů za několikaletou historii služby PWFT a vyzkoušejte obchodování s větší jistotou.

Vývoj zhodnocení investičních účtů v roce 2019 díky PWFT klubu

TCZ Nástroje

Na trzích se pohybujeme řadu let, spousty hodin denně, a tak není divu, že se snažíme v obchodování mnoho věcí zjednodušit a zpřehlednit. S našimi klienty jsme dali dohromady několik nástrojů, které nám na trzích denně pomáhají a usnadňují nám hledání i řízení našich obchodů.

Seznam našich nástrojů si můžete prohlédnout na stránce Nástroje“.

V současné době pomáhají tyto nástroje stovkám obchodníků a díky spolupráci s Bossou jsou nyní ještě přístupnější.

Pokud se rozhodnete obchodovat u brokera Bossy, můžete si požádat o proplacení 80 % hodnoty Vámi vybraného nástroje / vybraných nástrojů.

Profesionální tržní analýzy ve vlastních rukou, multichart trading, nebo money management  a vlastní levely konečně pod kontrolou

Co dělat?

Podívejte se na naše výsledky a recenze, projděte si PWFT klub a naše nástroje. Pokud Vás něco z toho zaujme a po přečtení recenze brokera Bossy zjistíte, že Vám založení reálného účtu a obchodování u tohoto brokera vyhovuje, nechte si v obchodování pomoct proplacením našich nástrojů nebo členství v našem klubu.

Pravidla a provedení

V případě zájmu o proplacení některého z našich produktů společností Bossa postupujte prosím následovně:

  • Založte reálný účet.*
  • Kontaktujte nás a napište, o co máte zájem, případně jaké máte dotazy.
  • Přístup do PWFT klubu nebo nástroj obdržíte po kontrole registrace a minimálního depositu na obchodní účet.

PWFT klub: jednorázové proplacení 1 – 6 měsíců

Nástroje: 1 nebo více nástrojů do hodnoty nepřesahující 5 000,- Kč

*Akce platí pro nové klienty brokera Bossa. Pokud již máte reálný účet u brokera Bossa a nevyužíváte jej, napište nám pro podrobnosti.